בין לקוחותינו
אנחנו עובדים עם חברות הייטק מובילות, סטארטאפים
בחזית הטכנולוגיה וחברות גדולות ויציבות, ביניהן:
מתאים לך לעבוד באחת החברות האלה?
אלה רק חלק מחברות ההייטק המדהימות אליהן אנו מגייסים
לתפקיד הבא שלך
העובדים שלנו משתפים
עידו קויטל
Head of Product

מהשיחה הראשונה מיד היה אפשר להבדיל ברמת הריאיון הטלפוני אל מול שאר השיחות מחברות כ"א, מורגש היה שמי שמראיין אותי הוא איש מקצוע אמיתי שמבין לעומק את התחום הספציפי שלי.
שלב ההכנה לראיון היה מאוד יסודי ומקצועי. ניכר ש-Top-IT Solutions אינה עוד חברת גיוס העוסקת ב-"פס יצור" של משרות אלא חברה שמעמיקה באיכות ובפרטים במטרה ליצור תוצאה סופית שמטיבה עם כל הצדדים בתהליך.
כן ירבו אנשי מקצוע כמוכם.

זהר מילשטיין
זהר מילשטיין
מנתחת מערכות

מניסיון בארגונים שונים, אציין את היחס האישי והאדיב של עובדי Top-IT Solutions. בשלב הגיוס, קיבלתי מהחברה הכוונה מעולה שסייעה לי להתקבל לעבודה.
כעובדת החברה, החברה מעניקה לי יחס אישי ומקצועי מעולה בכל נושא שעולה. זמינות נציגי החברה כלפי העובדים גבוהה והיחס מאוד אישי ומקצועי.

אולג גורלין
Product Leader בחברת סטארטאפ

הגישה הפרסונלית לכל מועמד ועובד, מאוד ייחודית ב-Top-IT Solutions, כולל הכנה יסודית להגשה למשרה או לשלב הבא בקריירה.
תמיד הרגשתי שאני עובד בחברת בוטיק השונה כ"כ מחברות פרויקטים או השמה האחרות. במיוחד אציין את הנגישות של גיא המנכ"ל.

יוסי אורליק
מפתח Android בכיר ו-Scrum Master

הליווי וההדרכה ב-Top-IT Solutions לקראת הריאיון במקום העבודה, היו מעולים. נתנו לי כלים מעבר לידע המקצועי והסבירו כיצד לצלוח ריאיון באופן נכון.
מעבר לכך, לאורך כל השנים אני מקבל מהחברה, הכוונה וייעוץ לגבי קידום הקריירה, גם אם לפעמים זה מצריך מהם ללכת רחוק, תמיד העובד לפני הכל.

חיים בהגאון
מוביל תחום אנליזה דיגיטלית

אני מאוד מרוצה ונהנה מהיחס האישי לעובדים בחברת Top-IT Solutions. תחילה בסיוע מציאת משרה מעולה ובהמשך כעובד החברה, אני ממשיך להנות מיחס אישי מקצועי ומאוד זמין, גם בוואטסאפ, בכל נושא שעולה.
אני ממליץ על החברה מכל הלב לכל מי ששוקל או מתלבט.

הילי עופר
מנהלת מוצר (Digital)

לאחר שנים רבות באותו מקום עבודה, עברתי לחברת Top-IT Solutions שנתנו לי הכוונה וייעוץ ועזרו לי למצוא את התפקיד הבא שלי ואני מאוד מרוצה.
היחס האישי, המקצועיות והניסיון שלהם הם מצרך נדיר וכיף גדול שיש לי מעסיק כזה. ממליצה בחום על החברה עבור כל מי שמחפש את דרכו המקצועית.

Top-IT Solutions המלצה אמיר נוסרי
אמיר נוסרי
מנהל פרויקטים טכנולוגיים

לאחר 15 שנה בתחום, לא הכרתי יחס אישי כזה כמו בחברת Top-IT Solutions. החל מההכנה לראיון עבודה, מהמנכ"ל עצמו וכלה בהמשך העבודה אצל הלקוח.
תמיד יש אוזן קשבת להתייעצות ולהתפתחות מקצועית.
ממליץ על החברה בחום.

חננאל כהן
יזם ו-CTO בחברת סטארט-אפ

מניסיון רב שנים בארגונים אציין את היחס האישי והאדיב של נציגי Top-IT Solutions. בשלבי בחירת המשרה החדשה, קיבלתי מהחברה הכוונה מעולה שסייעה לי להתקבל לעבודה מעולה.
כעובד החברה, החברה העניקה לי יחס אישי ומקצועי מעולה בכל נושא שעלה. זמינות נציגי החברה כלפי העובדים גבוהה והיחס מאוד אישי ומקצועי.